Belka
Piątek, 19 Kwietnia 2019   imieniny: Adolf, Leon, Tymon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Warkocze afrykańskie, cornrows, francuzy, francuziki

Kategoria: Zdrowie i uroda » Fryzjer
 

Witam
zapraszam na moja stronę
http://warkoczykiafrykanskiecornrows.beepworld.pl/ind ex.htm?nocache=1334390390

Wykonuję fryzury wymienione w tytule ogłoszenia.
WARKOCZE AFRYKAŃSKIE-długość warkocza to około 65cm,wykorzystuje do warkoczy włosy syntetyczne, warkocze wykonuję dokładnie i starannie, staram się aby były drobne i wyglądały naturalnie. Warkocze można wykonać w każdym kolorze, można je łączyć jak tylko się chce.
FRANCUZIKI,CORNROWS- zamieściłam zdjęcia z pomysłami na fryzury,jeśli znalazłaś/łeś zdjęcie innej fryzury,która ci się wymarzyła, również ją wykonam. Cena zależy od fryzury i czasu jaki poświęcę. Możliwe jest tez wykonanie pojedynczych francuzików, jednego francuza.Polecam w szczególności dla dzieci, dla których codzienne czesanie jest udręka. Głowę można myć bez problemu i rozplatania.
nr gg 3652858

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat żniński - powiat w województwie kujawsko-pomorskim z siedzibą w Żninie. W skład powiatu wchodzą gminy: Barcin, Janowiec Wielkopolski, Łabiszyn, Żnin, Gąsawa i Rogowo, zajmując powierzchnie 984,6 km². Powiat w całości leży w granicach regionu zwanego Pałukami.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: liczne jeziora (57), 76 pomników przyrody, 4 rezerwaty przyrody, 3 obszary chronionego krajobrazu oraz ciągi jezior rynnowych w dolinach rzeki Gąsawki, Wełny i Noteci (Ciąg Jezior Żnińskich, Ciąg Jezior Żędowskich oraz Ciąg Jezior Rogowskich).

Wśród zabytków powiatu wymienia się: Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, Muzeum Kolei Wąskotorowej w Wenecji z ruinami XIV-wiecznego zamku Diabła Weneckiego, Muzeum Ziemi Pałuckiej w Żninie z XV-wieczną gotycką wieżą ratuszową, Pałac Lubostroń, kościół pw. św. Mikołaja w Gąsawie, neogotycki pałac w Kołdrąbiu, XIX wieczny eklektyczny pałac w Uścikowie oraz dworek z końca XVIII w. w Grochowiskach Szlacheckich.

Powodzeniem cieszą się także: Żnińska Kolej Powiatowa (Żnina - Wenecja - Biskupin - Gąsawa), miasteczko westernowe Silverado City w Bożejewiczkach oraz Park Dinozaurów „Zaurolandia” w Rogowie. Powiat Żniński dysponuje licznymi ośrodkami wypoczynkowymi i gospodarstwami agroturystycznymi.

Przez powiat żniński przebiega droga krajowa nr 5.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola