Belka
Czwartek, 18 Kwietnia 2019   imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

III Sesja Rady Miejskiej w Żninie - 2018-12-06 [ZAPIS TRANSMISJI LIVE]

 
Porządek obrad: 1. Otwarcie sesji i stwierdzenie kworum. 2.Przedstawienie porządku obrad. 3. Przyjęcie protokołów z obrad poprzednich sesji. 4. Sprawozdanie Burmistrza Żnina z działalności w okresie międzysesyjnym oraz z wykonania uchwał Rady Miejskiej. 5. Sprawozdanie Burmistrza o stanie Gminy. 6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie budżetu Gminy Żnin na 2018 rok. 7. Podjęcie uchwały w sprawie obniżenia średniej ceny skupu żyta przyjmowanej jako podstawa obliczania podatku rolnego na 2019 rok. 8. Podjęcie uchwały w sprawie określenia na 2019 rok wysokości stawek podatku od nieruchomości oraz wprowadzenia dodatkowych zwolnień od podatku. 9. Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych na rok podatkowy 2019. 10. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad ustalania i poboru, terminów płatności i wysokości stawek opłaty targowej oraz zarządzenia jej poboru w drodze inkasa. 11. Podjęcie uchwały w sprawie aktualizacji podziału gminy Żnin na okręgi wyborcze. 12. Podjęcie uchwały w sprawie aktualizacji podziału gminy Żnin na stałe obwody głosowania. 13. Podjęcie uchwały w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami w sprawie utworzenia nowego osiedla jako jednostki pomocniczej Gminy Żnin na terenie miasta Żnina oraz nadanie statutu nowopowstałemu osiedlu i treści tego statutu. 14. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień na rok 2019. 15. Wolne wnioski i informacje. 16. Zakończenie.

 


Gmina Żnin
 
Data pliku video: 2018-12-06, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat żniński - powiat w województwie kujawsko-pomorskim z siedzibą w Żninie. W skład powiatu wchodzą gminy: Barcin, Janowiec Wielkopolski, Łabiszyn, Żnin, Gąsawa i Rogowo, zajmując powierzchnie 984,6 km². Powiat w całości leży w granicach regionu zwanego Pałukami.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: liczne jeziora (57), 76 pomników przyrody, 4 rezerwaty przyrody, 3 obszary chronionego krajobrazu oraz ciągi jezior rynnowych w dolinach rzeki Gąsawki, Wełny i Noteci (Ciąg Jezior Żnińskich, Ciąg Jezior Żędowskich oraz Ciąg Jezior Rogowskich).

  Wśród zabytków powiatu wymienia się: Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, Muzeum Kolei Wąskotorowej w Wenecji z ruinami XIV-wiecznego zamku Diabła Weneckiego, Muzeum Ziemi Pałuckiej w Żninie z XV-wieczną gotycką wieżą ratuszową, Pałac Lubostroń, kościół pw. św. Mikołaja w Gąsawie, neogotycki pałac w Kołdrąbiu, XIX wieczny eklektyczny pałac w Uścikowie oraz dworek z końca XVIII w. w Grochowiskach Szlacheckich.

  Powodzeniem cieszą się także: Żnińska Kolej Powiatowa (Żnina - Wenecja - Biskupin - Gąsawa), miasteczko westernowe Silverado City w Bożejewiczkach oraz Park Dinozaurów „Zaurolandia” w Rogowie. Powiat Żniński dysponuje licznymi ośrodkami wypoczynkowymi i gospodarstwami agroturystycznymi.

  Przez powiat żniński przebiega droga krajowa nr 5.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola