Praca w Niemczech- Opiekun Praca Dam pracę Ogłoszenia - Miejski serwis informacyjny: Żnin, Barcin, Gąsawa, Janowiec Wielkopolski, Łabiszyn
Belka
Poniedziałek, 20 Sierpnia 2018   imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się

Belka

Wyszukaj:

Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Praca w Niemczech- Opiekun

Data dodania: 2014-11-28
Kategoria: Praca » Dam pracę

Oferta jest przeznaczona dla osób powyżej 30- go roku życia, znających język niemiecki w stopniu podstawowym lub wyższym.

Miejsce pracy:
Prywatne domy osób podopiecznych w Niemczech

Zapewniamy:
- legalną prace w sprawdzonych miejscach,
- atrakcyjne wynagrodzenie, ustalane indywidualnie z każdym pracownikiem,
- elastyczne terminy wyjazdów,
- zlecenia adekwatne do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań,
- bezpłatny dojazd do klienta,
- ubezpieczenie w NFZ oraz polisę ubezpieczeniową firmy ERV obejmującą szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnej oraz zwrot kosztów leczenia,
- 24- godzinną pomoc i dbałość ze strony pracowników Alten Care 24 o komfort pracy opiekunek/opiekunów.

Obowiązki:
- gotowość do sprawowania codziennej opieki oraz wspierania podopiecznego w codziennych czynnościach,
- wykonywanie prostych prac domowych.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego,
- pogodne usposobienie, życzliwość, empatia, cierpliwość
- możliwość podjęcia pracy na minimum 2 miesiące,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji wraz z numerem telefonu na adres:joanna.altencare24@gmail.com.

Czekamy na kontakt już dziś!

Agencja Alten Care 24 jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005
Kontakt
joanna.altencare24@gmail.com

loading...

Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

Brak sond