Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2019   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

opiekunka,opiekun dla osób starszych na terenie Niemiec

Data dodania: 2014-07-01
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Nadal szukasz pracy? Nikt nie odpowiada na Twoje zgłoszenia? Nie szukaj już dalej! Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Praca jest legalna, pewna i od zaraz za godziwe wynagrodzenie!

Alten Care24 to firma, której celem jest świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie opieki na schorowanymi i starszymi ludźmi. Pozyskujemy wykwalifikowany personel Polski.

OFERUJEMY :
– bezpieczną i legalną pracę w domach podopiecznych w Niemczech
– dobieramy indywidualnie miejsca pracy w zależności od preferencji i posiadanych kwalifikacji
– elastyczne terminy i zasady wyjazdów
– bezpłatny dojazd do klienta
– zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie (850-1200 euro) – kwota wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie z każdym Opiekunem
– ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia)
– pomoc i stałą dbałość (24 godzinną) ze strony zespołu pracowników ALTEN CARE24 o komfort pracy opiekunek

OBOWIĄZKI :
– gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach
– proste prace domowe

OCZEKUJEMY :
– znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– mile widziane osoby o pogodnym usposobieniu,życzliwości i cierpliwości wobec podopiecznych
– doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi
– oczekujemy gotowości podjęcia opieki na min. 2 miesiące
– zapewniamy wyłącznie sprawdzone miejsca pracy
– referencje

NIE ZWLEKAJ WYŚLIJ JUŻ DZIŚ SWOJE CV NA ADRES: magdasi.altencare24@op.pl

Jeżeli szukasz uczciwego pracodawcy, pewnych miejsc pracy i godziwego wynagrodzenia - to jest oferta właściwa dla Ciebie!

PAMIĘTAJ, ABY NA KOŃCU ZGŁOSZENIA DOPISAĆ:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, dz. u. nr. 133 poz. 883). Informacje, które podałam w moim formularzu zgłoszeniowym, są kompletne oraz zgodne z najlepszą wiedzą jaką posiadam."
Kontakt

Dodatkowe informacje:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 67 345 09 60 lub przesłanie swojego zgłoszenia (CV) na adres: magdasi.altencare24@op.pl ,bądź wysłanie smsa o treści: PRACA na nr: 660 914 660 (oddzwonimy).
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat żniński - powiat w województwie kujawsko-pomorskim z siedzibą w Żninie. W skład powiatu wchodzą gminy: Barcin, Janowiec Wielkopolski, Łabiszyn, Żnin, Gąsawa i Rogowo, zajmując powierzchnie 984,6 km². Powiat w całości leży w granicach regionu zwanego Pałukami.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: liczne jeziora (57), 76 pomników przyrody, 4 rezerwaty przyrody, 3 obszary chronionego krajobrazu oraz ciągi jezior rynnowych w dolinach rzeki Gąsawki, Wełny i Noteci (Ciąg Jezior Żnińskich, Ciąg Jezior Żędowskich oraz Ciąg Jezior Rogowskich).

Wśród zabytków powiatu wymienia się: Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, Muzeum Kolei Wąskotorowej w Wenecji z ruinami XIV-wiecznego zamku Diabła Weneckiego, Muzeum Ziemi Pałuckiej w Żninie z XV-wieczną gotycką wieżą ratuszową, Pałac Lubostroń, kościół pw. św. Mikołaja w Gąsawie, neogotycki pałac w Kołdrąbiu, XIX wieczny eklektyczny pałac w Uścikowie oraz dworek z końca XVIII w. w Grochowiskach Szlacheckich.

Powodzeniem cieszą się także: Żnińska Kolej Powiatowa (Żnina - Wenecja - Biskupin - Gąsawa), miasteczko westernowe Silverado City w Bożejewiczkach oraz Park Dinozaurów „Zaurolandia” w Rogowie. Powiat Żniński dysponuje licznymi ośrodkami wypoczynkowymi i gospodarstwami agroturystycznymi.

Przez powiat żniński przebiega droga krajowa nr 5.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola